BSC ICS zapewnia obsługę techniczną Gali CIJ Awards

 

CIJW dniu 09.11.16 BSC Integrated Congress Solutions obsługiwała w hotelu Westin w Warszawie 15 edycję Gali Nagród CIJ Awards dla branży deweloperskiej. Jesteśmy dumni, że mogliśmy zapewnić kompleksową obsługę techniczną wydarzenia, które jest stałym i ważnym elementem na mapie polskich wydarzeń branży nieruchomości.

 

 

Interaktywna konferencja o rozwoju kolei

ProkoljW dniu 18.10.16 mieliśmy zaszczyt obsługiwać konferencję "Kolej 4.0" na terenie Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Dzięki naszemu systemowi do głosowania uczestnicy mieli możliwość dynamicznego dzielenia się swoimi opiniami z organizatorami w trakcie prezentacji kolejnych prelegentów.

BSC zapewnia łącze i WiFI na konferencji

WiFi

W dniach 13-14.09.16 mieliśmy przyjemność zapewniania łącza internetowego oraz profesjonalnego WiFi podczas dwudniowej konferencji dla informatyków w Space Club w Warszawie. Cieszymy się z tego, że możemy dbać również potrzeby naszych klientów, związane z dostepm do sieci podczas konferencji i eventów.

BSC zapewnia WiFi dla 400 programistów

WiFi

W dniach 18-20.05.16 wieliśmy przyjemność zapewniania łącza internetowego oraz profesjonalnego WiFi podczas trzydniowej konferencji Front-Trends w Space Club w Warszawie. Dobre łącze internetowe zaczyna być standardem podczas profesjonalnych wydarzeń w Polsce. W BSC jesteśmy dumni z tego, że oferujemy naszym klientom optymalne WiFi w trybie konferencyjnym.

Rocznica współpracy z IBD Business School

ibdlogo

Po ponad roku współpracy przychodzi czas na podsumowanie dotychczasowych działań z naszym partnerem – IBD Business School. To był emocjonujący czas. Z dumą możemy ogłosić, że mieliśmy zaszczyt realizować 16 dwu oraz czterodniowych wydarzeń szkoleniowych, podczas których kompleksowo wspieraliśmy IBD naszymi usługami audiowizualnymi, systemem głosowania, dedykowaną aplikacją mobilną oraz WiFi. Mamy nadzieję, że dzięki temu, na nasz sposób przyczyniliśmy się do rozwoju kompetencji i wiedzy wśród Polskiej kadry menedżerów!

Rozpoczynamy współpracę z IBD Business School

ibdlogoMamy przyjemność ogłosić że od czerwca tego roku zaczynamy współpracę z IBD Business School , jedną z największych i najbardziej prestiżowych szkół biznesu w Polsce. Będziemy wspierać IBD Business School w tworzeniu oprawy technicznej dla szkoleń naszymi rozwiązaniami audiowizualnymi oraz organizacją głosowań i tworzeniem aplikacji mobilnych dla wydarzeń. Oby nasza współpraca była owocna!

Nasza aplikacja mobilna na konferencji SKKP „Innowacje w przemyśle spotkań”

appBSC Integrated Congress Solutions we współpracy z firmą NextGen Meetings jest wykonawcą aplikacji mobilnej dedykowanej konferencji „Innowacje w przemyśle spotkań” organizowanej na terenie Targów Kielce przez Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej. Nasza aplikacja mobilna umożliwia przeglądanie prelegentów, harmonogramu imprezy, partnerów konferencji, zapewnia również możliwość networkingu elektronicznego oraz interaktywnego prowadzenia prelekcji.

BSC ICS wykonawcą technicznym konferencji Oriflame w Wiedniu

W dniach 02-04.09.2014 BSC Integrated Congress Solutions S.A. zapewniła pełną obsługę techniczną podczas połączonej konferencji regionów Europy Zachodniej i Europy Środkowej firmy Oriflame Sweden w hotelu Arcotel Wien Wimberger w stolicy Austrii.

BSC ICS dostawcą WiFi na konferencjach i targach

BwifiSC Integrated Congress Solutions S.A dołączył do grona pionierów rozwiązań internetowych w Polsce. Jedynie 9% obiektów konferencyjnych zapewnia adekwatny dostęp do WiFi uczestnikom konferencji powyżej 80 osób. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie na bezprzewodowy Internet wśród uczestników konferencji przygotowaliśmy usługę, która będzie pomocna w podtrzymywaniu dostępności sieci wśród gości.

BSC na Światowym Kongresie Assitej 2014!

logo-kongres-20141W dniach 23-31.05.2014 mieliśmy zaszczyt bycia wykonawcą technicznym podczas odbywającego się w Warszawie Światowego Kongresu Assitej 2014 połączonego ze specjalną edycją Festiwalu Korczak. 458 uczestników kongresu korzystało z systemu do tłumaczenia symultanicznego, systemów nagłośnienia, bezprzewodowego Internetu oraz systemu do głosowania, zapewnionych przez BSC ICS podczas obrad oraz wyborów władz międzynarodowego stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Assitej. Młodzi widzowie z całej Polski i ich rodzice zostali zaproszeni do udziału w 71 spektaklach oraz 77 warsztatach oraz licznych imprezach towarzyszących i teatralnych grup artystycznych z całego świata m. in za pośrednictwem dostarczonego przez BSC ICS ekranu LED wielkości 6 x 4 metry, który umiejscowiony przed Pałacem Kultury i Nauki przez 8 dni był wizytówką Festiwalu.

Strona 1 z 2