BSC ICS S.A. partnerem Hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów

Pragniemy z dumą poinformować, że BSC ICS S.A. nawiązała współpracę z Hotelem Holiday Inn Warszawa Józefów zakresie technicznej obsługi przestrzeni konferencyjnej hotelu. Holiday Inn w Jóżefowie do największej sieci hotelowej na świecie InterContinental Hotels Group i zarządzany jest przez spółkę Aquila Hotele Sp. z o.o.

Hotel posiada szeroką ofertę atrakcji rekreacyjnych , która sprzyja aktywnemu wypoczynkowi gości indywidualnych i grupowych. Do dyspozycji gości są: kryty basen z jacuzzi i saunami, siłownia, SPA Klinika La Perla, pole golfowe z ocieplanym driving range, mini golf oraz największy na Mazowszu park linowy, korty tenisowe i boiska wielofunkcyjne.
Oprócz 148 klimatyzowanych pokoi, szybkiego internetu oraz całodobowo monitorowanego parkingu na 220 samochodów do dyspozycji klientów biznesowych jest również 11 nowoczesnych sal konferencyjnych. Restauracja, bar, kawiarnia oraz sezonowy Grill House proponują specjały kuchni polskiej i międzynarodowej.

Najmłodszych gości ucieszy pokój zabaw wewnątrz hotelu oraz kolorowy plac zabaw na zewnątrz i aż 11 ha pięknego terenu wokoło. Obiekt posiada certyfikat Hotelu Przyjaznego Rodzinie. Do zobaczenia w Hotelu Holiday Inn!