Mikołaj Wróblewski

Ja  2 
 

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Zdobywał doświadczenie w działach sprzedaży międzynarodowych korporacji finansowych. Był Menedżerem Regionu w Generali Życie Polska oraz ekspertem w dziedzinie kompleksowego zarządzania sprzedażą oraz systemów pozyskiwania i budowania lojalności klienta. Wprowadzał najnowsze produkty bankowo-inwestycyjne na polski rynek.

W 2012 roku współtworzył NextGen Meetings, firmę zajmującą się wdrażaniem najnowszych technologii i rozwiązań w branży spotkań. W ramach NextGen Meetings organizował cykl przełomowych konferencji pod nazwą Dnia Otwartego Sali Nowych Technologii Konferencyjnych na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W 2013 dołączył do zespołu BSC ICS S.A. obejmując stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu. W BSC jest przede wszystkim odpowiedzialny za budowanie innowacyjnych modeli biznesowej współpracy z partnerami oraz pozyskiwanie i przenoszenie na polski grunt najnowocześniejszych światowych rozwiązań nowotechnologicznych dla branży konferencyjnej oraz eventowej.