Nasza misja

Misją BSC Integrated Congress Solutions S.A. jest zapewnianie obiektom konferencyjnym oraz organizatorom konferencji obsługi technicznej najwyższej jakości. Wykorzystujemy przy tym najnowsze technologie oraz zaawansowane systemy zarządzania infrastrukturą techniczną, skrojone na miarę potrzeb i możliwości naszych klientów.

Nasza kadra zarządzająca, posiada dwudziestoletnie doświadczenie we współpracy z wieloma liczącymi się hotelami konferencyjnymi w Polsce. Dzięki temu oferujemy naszym Partnerom nie tylko profesjonalną obsługę ale również sprawdzone modele współpracy, optymalne organizacyjnie i finansowo.

Profesjonalizm - Znamy branżę konferencji i kongresów od podszewki. Wiemy jakie są oczekiwania uczestników i organizatorów spotkań biznesowych oraz eventów i potrafimy je spełniać.

Nowoczesne technologie - W obecnych czasach, gdy rozwiązania technologiczne już dawno utorowały sobie drogę do sal konferencyjnych, pojawiają się nowe wyzwania. Wśród nich są: usprawnienie networkingu pomiędzy uczestnikami kongresu oraz wielostronna interaktywność pomiędzy uczestnikami a mówcą, oczekiwana na konferencjach w XXI wieku. Rozwiązania bazujące na najnowszych technologiach pomagają we wzmocnieniu marki obiektu oraz spełnieniu oczekiwań uczestników konferencji epoki urządzeń mobilnych.

Strategiczne oszczędności - W czasach kryzysu, gdy budżety klientów i organizatorów konferencji są napięte, liczą się oszczędności. Ważne jest, aby firma, która zapewnia sprzęt potrafiła w umiejętny sposób zbilansować jakość oraz koszty. Zapewnianie wysokiej jakości za wysoką cenę nie jest trudne, natomiast przygotowanie strategii AV, która obniża koszty wymaga wiedzy i doświadczenia, którym dysponuje BSC Integrated Congress Solutions S.A.